איך בנוי הקורס?

הקורס מועבר דרך האינטרנט ומשלב מפגשים פיזיים לווידוא הבנה והטמעה של התוכן.

כולל ליווי אישי דרך טלפון ואימייל. מיד עם רישום לקורס אתה מקבל גישה למערכת וכבר באותו היום אתה יכול להתחיל עם צפייה בשיעורים וביצוע המשימות.

הקורס בנוי מ-10 שיעורים כאשר בסיומו של כל שיעור תקבל משימה לביצוע. המשימות הן פשוטות כך שכל אחד יכול לבצען בקלות ובמסגרת הזמן שהוקצבה. על מנת לוודא ביצוע של המשימה יש למלא דו”ח עם מספר שאלות בסוף כל משימה.הדו”ח מגיע אל צוות המורים שעוברים על הדו”ח נותנים לך פידבק ורק במידה והבנת את המשימה הם מקדמים אותך לשלב הבא.במידה ולא ביצעת או הבנת את המשימה אתה חוזר עליה עד שתצליח. יש לך שאלות? אנחנו כאן בזמינות מלאה לענות על כל שאלה ועניין שתתקל בדרך.

אם לא הצלחת להגיש את הדו”ח בזמן כי נסעת לחו”ל, יש לך עומס או שיש לך אירוע משפחתי, חגים וכו’ תוכל להמשיך את הלימודים לאחר שתתפנה או בכל עת שתרצה.

הלימוד הוא עצמאי ובקצב אישי.

בכל שיעור יתווספו לך עזרים נוספים שיעזרו להבין טוב יותר את התוכן ולבצע את המשימה.

חשוב מאוד: העזרים בתוכנית מגיעים במידה, לפי המשימה בה אתה נמצא לא יותר ולא פחות.

הידע מדוד ומדויק לטובת הלומד.

הנושאים של שיעורי הקורס והלימוד בפועל?

מכינה:

ייתכן שכבר עברת דרך ה- WEALTH CLUB ואם כן אז ברכותיי אתה מוכן לצאת לדרך!

אך במידה ולא, נצטרך להתחיל מהחלק הראשון של המועדון, 7 צעדים פשוטים בהתקדמות עצמאית לחלוטין אשר יעבדו נטו על המיינד סט שלך ועל הגישה החדשה שעליך להנחיל בכדי לאמץ הרגלים של מצליחן. הבעיות הכבדות ביותר של כל יזם או משקיע מתחיל הן: חוסר מוטיבציה, ניתוח יתר, פחד מלקיחת אחריות, פחד מטעויות, שקוע עד הצוואר בחוכמה שלו, חושב שהוא יודע הכול ולא פתוח לרכוש מידע חדש. את כל הפתרונות לבעיות אלו ועוד תקבל ב 7 צעדים פשוטים אליהם תיחשף בחלקו הראשון של ה- WELTH CLUB אשר הכרחי לתחילת עבודתך בפרוייקט X.

שיעור ראשון – הכרות, הצבת מטרות, תחילת עבודה.

במהלך השיעור הראשון נקבל בהירות על המטרות האישיות שלך ונלמד איך להציב אותן נכון. רוב האנשים מציבים הרבה מטרות ובפועל משיגים רק חלק מהם אם בכלל ואז נעשים מאוד מתוסכלים עד שלבסוף מרימים ידיים. מחקרים מראים שרוב האנשים המצליחים מתמקדים כל פעם במטרה אחת קטנה, פשוטה ומוגדרת ואז מפרקים אותן למטרות קטנות שבועיות ויומיות.

מטרת התוכנית הינה להביא אותך למצב שתוך 9 חודשים או פחות תעשה את העסקה הראשונה שלך ותיהיה לך שיטה פשוטה ובדוקה לייצר עסקאות נדל”ן ללא תלות בגורם נוסף ובשליטה מלאה על ההכנסות שלך לתמיד. את המטרה הזו ויותר נלמד להציב כך שזה יהווה מנוע לעשייה שלנו.

שיעור שני – לפרק את המטרות לפעולות ספציפיות. 

במהלך השיעור השני נפרק כל אחד מהמטרות שלך לצעדים מדודים וישימים. האתגר הגדול ביותר של רוב היזמים זה מיקוד! לעיתים קרובות אתה מציף את עצמך עם יותר מידי פעולות. כדי להצליח אתה חייב להתמקד כמו קרן לייזר בפעולה אחת כל פעם.  הדרך הטובה ביותר זה תקצוב וניהול הזמן שלך ואת זה נלמד בשיעור השני.

שיעור שלישי – עם מי לדבר? מה לומר? מתחילים ליצור מערכות יחסים עסקיות מניבות.

בשיעור זה תתחיל לפתח זרימה קבועה של עסקאות וקונים. לרוברט יש עשרות דרכים למציאת נכסים מתחת למחירי השוק. בנוסף תלמד לנתח עסקה, לוודא שווי, נתחיל לדבר על חוזים ועוד….

שיעור רביעי –   החולשות והחזקות שלך.

לכל אחד יש חלשות וחזקות בחיים ובעסקים. להיות ערני אליהם זה לפתור 95% מהאתגרים שאתה חווה. השיעור יעזור לך לגלות מה הן אותן חלשות וחוזקות שלך, איך זה בא לידי ביטוי בנדל”ן, מה להעביר הלאה ומה להשאיר לעצמך.

שיעור חמישי – איך להגדיל את רשימת הקונים, המוכרים ושותפי הכסף שלך.

בשיעור זה נלמד להגדיל רשימות במטרה להצליח יותר בעת מסלולך כמשקיע. תלמד כיצד ליצור את רשימת הקונים שלך, רשימת המוכרים שלך ורשימת שותפי הכסף. בנוסף נעמיק עוד בשיטה לסגירת עסקה.

________________________________________________________________________

מזל טוב! הגעת לכאן זה אומר שאתה מבין איך השיטה עובדת. וודאי שיש עוד המון דברים שיש לגלות  ולהבין בהמשך אבל כל זה יגיע תוך כדי עשייה. מעתה יש להפשיל שרוולים, להגביר את הקצב ולהיכנס למכפלה. יותר הצעות, יותר חוזים, יותר עסקאות, יותר רווחים. עד כה גם הספקת להשתתף במפגש אחד לפחות, עם סגל המורים בתוכנית, שעזר לך להעמיק ולהבין טוב יותר איך לפעול ובמה הכי חשוב להתמקד על מנת להתקדם.

שים לב: הידע כאן הוא לא מה שחשוב. הידע הנכון בזמן המתאים הוא החשוב. על כן בשונה משיטות לימוד אחרות שממלאות אותך בידע רב ונתונים שעשויים להעמיס על ההבנה שלך אנחנו נקפיד על נתינה מדודה לטובת המקבל. כל פעם תיחשף לעוד חתיכה עד שיושלם כל הפאזל ותבצע את העסקה הראשונה שלך. בעסקה השנייה כבר תראה את התמונה בשלמותה וכך תבצע את העסקה השלישית, הרביעית וכן הלאה ותוכל להכיל כל ידע שכבר יגיע אליך ולשלוט בתוצאותיך בהתאם.

_______________________________________________________________________

שיעור שישי – עסקה ראשונה תחת חוזה!

בשיעור הזה נתמקד בהורדה של עסקה על חוזה. איך עושים את זה נכון? איך מוודאים שיש לי נקודת יציאה? מורידים את הסיכון לאפס ומתחילים להרוויח.

שיעור שביעי – מעקב וסגירה!

נעקוב אחר כל הדילים שלך, נתמקד בסגירה של עסקה אחת. העסקה הטובה ביותר שלך. בשלב הזה רוברט שמין וכל הצוות של פרוג’קט X יתכנסו לעזרתך. בשלב הזה תבין טוב יותר מה המכשולים המקצועיים והמנטליים שמונעים ממך להתקדם? נבין ביחד מה המידע החסר על מנת לשפר אותך ולהפוך אותך לטוב יותר. זה שלב בדרך כלל שמעיד על פריצה מתקרבת בעשייה שלך…

שיעור שמיני – דייט עם משקיע!

בשיעור זה נמשיך לעשות מעקב אחר העסקאות שלנו ונטפח את הקשרים שיצרנו. לצד זה נתחיל לבנות מערכות יחסים חדשות ומניבות עם המשקיעים שלנו. למה זה טוב? יש גבול לכסף שלנו ולכמה שאנחנו יכולים להשקיע בעצמנו. בשלב זה כבר תיהיה לך שיטה עובדת ובדוקה, יהיה לך צוות בשטח, ייתכן שכבר תבצע עסקה ראשונה עד אז אבל מה שבטוח זו הנקודה שתחליט אם ברצונך להעמיק עם העסק הנדל”ני שלך.

במידה וכן, זה הזמן להתחיל להכיר לעומק משקיעים. לעשות יותר נטוורקינג, להזמין משקיע לארוחת צהריים, להבין מה הוא מחפש וכו…

שיעור תשיעי – סגור עסקה!

המערכת עובדת. נעבור שוב על השיטה, נוודא הבנה של כל הדברים שחסר בדרך וניישם זאת על העסקה האחת שבחרת.

שיעור עשירי – האדם שבשטח יעזור לך לבנות אימפריה.

שיטה יש! עסקה ראשונה עשית! צוות בשטח מצאת! רשימת משקיעים כבר התחלת ואתה ממשיך לטפח!

עכשיו נלמד למצוא אדם אחד שנהפוך אותו לאיש מפתח- FEET ON THE GROUND שלך. אותו אחד שיהיה השותף שטח שלך. הוא מוודא שהכל קורה בזמן, הוא יכול להעריך שווי נכסים, ללכת לבדוק, לצלם לך תמונות, מולו אתה עובד ודרכו מגיעות אליך כל העסקאות שלא מפורסמות בשום מקום. זה האדם שאיתו תגדיל את העסק הנדל”ני המניב שלך. מה שחשוב שמעבר לזה שתמצא את אותו איש מפתח . אתה תלמד את העיקרון שעומד מאחורי מציאת אדם כזה כל פעם מחדש.

מה עוד יקרה במהלך השתתפותך בתוכנית?

במהלך השנה הראשונה שלך בפרוג’קט אקס אנחנו ניפגש מדיי חודש לוודא הפנמה, וביצוע של המשימות שתקבל בקורס. תחווה יום עסקאות מלא בליווי של רוברט שמין שם ממש תראה במו עיניך איך רוברט בונה קשרים, מנתח ובודק עסקאות ומביא אותן לידי סגירה. בנוסף תוכל לקבל שיחה אישית להכוונה וייעוץ מרוברט שמין בה תבין טוב יותר במה להתמקד ואיך למקסם את חוזקותיך מתוך ניסיונו האישי.

בנוסף, תקבל גישה לפורום ה – INNER CIRCLE למשך חצי שנה. הפורום פתוח לשיתוף של החברים בוגרי פרוג’קט אקס מתוך חוויותיהם וניסיונם בשטח, הפורום כולל וובינארים חיים עם רוברט שמין למענה על שאלות, העלאת רעיונות ובכלל שותפויות בשלל נושאים לאו דווקא נדל”ן או עסקים. בנוסף יתקיימו מפגשי קהילה עם רוברט בכל פעם שהוא יגיע לישראל. מאין בית חם לתמיכה, העצמה במטרה להישאר בעשייה, במוטיבציה ובמגמת צמיחה מתמדת.

מתחילים לעבוד יחד! אם הגעת לשלב הזה וביצעת את כל המשימות סביר להניח שכבר עשית לפחות עסקה אחת ואתה מבין כיצד להביא עסקאות איכותיות וללוות משקיע בכל התהליך. בשלב הזה בדיוק אנחנו רוצים להיות שותפים שלך. זה אומר שניתן לך הזדמנות להעלות עסקאות ל- DEAL ZONE (לאחר בדיקה כמובן של אנליסט מטעמינו) ונתחיל לחבר לעסקאות שלך משקיעים פוטנציאלים. בשלב הזה יש לך כבר עסק לכל דבר ובאפשרותך לחיות את חייך בחופש אישי וכלכלי כאחד.

כמה זה עולה?

אתה הולך לשלם בשלושה תנאים!

אנחנו מאמינים שכל תהליך שביכולתו לחולל שינוי חייבים להופיע שלושה תנאים בסיסיים, וכל אימת שהם מתקיימים סיכוי רב שתחווה הצלחה.

תנאי ראשון – מחוייבות. כן, יש כאן תהליך. זה לא קסם. תתמיד, תבצע את כל מה שנאמר לך ותגיע לתוצאה.

זה אולי נשמע פשוט וקל , אבל אם קראת את הסיפור בעמוד הקודם ברור לך שיש לא מעט מכשולים ואתגרים בדרך ושנדרשת ממך עבודה, מיקוד, נחישות והתמדה עד שתגיע ליעד הנכסף.

תנאי שני – זמן. עליך להשקיע זמן קבוע ביומן ולהתאים אותו לתנאי וצורכי הלימוד וההתקדמות האישיים שלך.

כמה זמן עליך להשקיע? התשובה שאני רוצה לתת לך היא ככל שנדרש! אבל אני מבין שהחיים לא מאפשרים תמיד לעזוב הכל ולהתמקד מהיום הראשון בחלום נכסף אחד. לכן, המלצתנו היא להשקיע בין שעה לשעתיים ביום 5 ימים בשבוע, לפחות בהתחלה.

תנאי שלישי – השקעה כספית. כשאנחנו משקיעים כסף אנחנו בהכרח מחוייבים יותר ומכוונים תוצאות יותר.

הלימוד בקורס יכול להביא לך לא רק השקעה אחת אלא עסק שלם ועובד בנדל”ן.

אם תרצה לבצע עסקאות נדל”ן באופן עצמאי דרך חברת נדל”ן או קרן השקעות תצטרך להוציא פערי תיווך עצומים שיכולים להגיע עד עשרות אלפי דולרים. בפרוג’קט אקס תלמד איך לעבוד עם החברות האלו, איזה שאלות לשאול בכל עסקה שתעשה בחייך וממש להיות חברה קטנה שיודעת לבצע עסקאות כאלו ללא תלות באף גורם.כאן תלמד לדוג ולא תקבל דג מוכן כל פעם. כאן תקבל מיומנויות וכלים להקמת עסק נדל”ני מצליח.

ההשקעה שלך בתוכנית הינה K10$ ובסכום הזה תוכל להגיע עם שותף עסקי או בן משפחה.

ואם לא אגיע לתוצאה?

אנחנו מאמינים שכל אחד יכול אם הוא רוצה.

וכן, אם תבצע את כל מה שיתבקש ממך במהלך התוכנית אז ב-100% תצליח.

אבל למען הסר הספק אנחנו רוצים לתת לך אחריות!

אם ביצעת את כל המשימות בקורס,הגשת את כל הדו”חות ולא הגעת לשום תוצאה, ניתן לך הזדמנות לעבור שוב את כל התהליך עד שתצליח. במידה וגם זה לא יעבוד, ורק אם ביצעת את כל המשימות, כניראה שאתה מקרה מיוחד ואנחנו ניקח את מלוא האחריות. במקרה כזה בלבד תקבל את כספך חזרה.

לסיכום, פרוג’קט X , זה לא רק קורס. זו תוכנית הכשרה לעסקים, לנדל”ן ובכלל לחיים. אתה הולך להיחשף לכ”כ הרבה רעיונות ועקרונות שיהפכו אותך לאדם אחראי יותר, חופשי יותר ובטוח ביכולות שלו.

אם מתוך הקריאה הבנת שאתה מתאים, מעניין אותך להיכנס לעולם של השקעות בנדל”ן תגיש מועמדות עוד היום.

לחץ כאן להגשת מועמדות >>